| Ceausescu989 a întrebat:

Am 15 ani.Maine e ziua iubitei mele, ce cadou sa ii dau?

Răspuns Câştigător
| Cannibal a răspuns:

Cred că ar fi de ajuns să îi cumperi un buchet de flori și ciocolată și s-o scoți undeva în oraș sau de ce nu? Dacă rămâi singur acasă ai putea să pregătești o atmosferă cât mai plăcută pentru amândoi.

2 răspunsuri:
| Marbella188 a răspuns:

Un ursulet si niste bombonele sau o floare. Daaca ai timp da i o rama cu o poza cu voi doi. Fa ceva handmade, ceva romantoc. O cutie cu biletele :"50 de motive pentru care o iubesti". Chestii de genul. Baftaaabig grin

| AceaFată245657 a răspuns:

Daca ai bani i-ai un bucget de flori, o cutie de bomboane, un urs de pluș.
Dar dacă nu ai bani...Bagă botul la savarină laughing