| anonim_4396 a întrebat:

Am ajuns dintr-o perioadă în care mă cert incontinuu cu mama.Din lucruri minore și banale. Și e foarte stresata ea.De exemplu, i-am zis ca dacă vrea și are timp, să mergem intr-un parc să luam aer și să ne mai relaxam puțin. Și ea a început să tipe ca încontinuu îi zic ceva,să o laș în pace, și s-a enervat rău :-\.Și apoi urla ca ea vrea să stea în pat să se relaxeze.Și eu îi spun ca putea să spună asta de la început ...etc...
Ce naiba are cu mine? Dacă spun un cuvânt,începe să urle. Vorbesc prea des, prea rar cu ea? Am zis ceva greșit? Help!

Răspuns Câştigător
| MichaelJack a răspuns:

Banuiesc ca are probleme cu sistemul nervos si mama e la fel chiar mai rau tu n ai zis nimic gresit stai chill dar nu stiu ce poti sa i faci poate s o lasi in pace cateva zile sa isi revina si eu cand sunt nervos imi vars nervi pe cineva si stiu ca nu e bine de la prea mult stres cred ca face asa nu-s ce sa zic

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa sant romanii prosti din nastere, au invatat numai stres si sa gandeasca la rau. Cand ajungi la 18 poti pleca intro tara straina

| RAY a răspuns:

Intelegeo si pe ea, dai spatiu, nu o mai sacai non stop, se intelege bine cu tatal tau? femeile au perioadele lor de nervozitate in care vor relaxare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar mă ignoră...eu vreau să ne înțelegem mai bine...

| UnicornloveLunicorn2117 a răspuns:

Stiu cum e. Asa se intampla la un moment dat, cand parintii isi amintesc de copilaria lor si vor ca tu sa fii ca ei etc... Incearca ce am incercat eu: ii faci toate mofturile si, daca vezi ca incepe o cearta, uita-te lung la ea, clipeste des si nu raspunde