| Deliaa94 a întrebat:

am avut o relatie cu un baiat care a durat 8 luni. A fost ok intre noi, dar nu este ca a fost iubirea aia mare ca doi indragostiti, dar totusi stateam bine unul cu celalat cand ne vedeam si ne respectam reciproc, sentimente erau si afectiunea fata unul pentru altul ..la inceputu lunii august am vazut o oarecare racirea fata de mine, doar ca si cand il intrebam despre asta, imi spunea ca astea sunt doar filmele mele ca nu are nimic. Acum 2 sapt aprox mi-a spus adevarul de fapt ca el numai avea sentimente fata de mine cum le-a avut la inceput, si ca se sintea distant fata de mine.mie nu mi-a dat de inteles cand stateam in preajma lui se comporta frumos cu mine, era atent. Lucrurile alea si toate cuvintele si adevarul au venit ca o Bomba pentru mine, adica in sensul ca de cand ne-am lasat pana in ziua de azi mi-am facut tot feluri de intrebari de ce nu mi-a spus mai devreme de ce a lasat timpul sa treaca intalnidu-ma inca cu el, putea sa fie sincer! Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul nu e o fiinta poligama, daca omul s-a indragostit de alta ce sa faci asta e

| Frank51 a răspuns:

Asa am patit cu ultima, m-a lasat dupa 2 luni. Partea buna este ca nu m-am indragostit de ea. Si eu ma tot intrebam de ce s-a intamplat asa, dar am realizat ca si dupa 10 ani se poate intampla sa fi parasit. Ideea este ca trebuie sa dai de persoana perfecta, in sensul in care te intelegi atat de bine incat sansele de a te despartii tind spre zero. Eu cred ca sansele sa gasesti o astfel de persoana sunt foarte mici, dar sper ca o sa dam fiecare de ea! Doamne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca n-a vrut sa te raneasca... daca îi place de alta asta e, nu ai ce sa-i faci Tu singura ai zis ca nu erati prea indragostiti

| PepsiGirl a răspuns:

Eu zic sa nu te mai gândești la el și nici la toate chestiile astea. Poate sa distanțat pentru o alta fata. Dar sa știi ca lui o sa ii para rău candva

| micutafloare a răspuns:

Mi-a stat inima in loc când am citit asta. Parca e scrisă de mine. Exact aceeasi poveste, numai ca in cazul meu el s-a răcit din cauza unei alte fete. Am aflat asta la 2-3 zile după despărțire când deja a început sa fie cu ea. Sa vezi aici inima franta