| iulia980 a întrebat:

Am cunoscut un baiat si el ma invita la el acasa la un film. Ce ar trebui sa ii duc sau sa ma duc cu mana goala? Are 18 ani.

17 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu chiar crezi ca te invita la el acasa doar pentru un film? straight face

| BiuL a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar el nu te cheama sa va uitati la film! Va cheama sa faceti altceva. daca si tu vrei du-te dar nu te astepta sa fiti impreuna dupa faza asta. Ti-am spus chestiile astea ca nu stiu cati ani ai, dar in general cand un baiat cheama o fata la el la un film are ganduri necurate. Daca chiar vrea strict sa te vada si sa te cunoasca mai bine poate face un minim de efort sa iasa din casa si sa va intalniti intr-un loc public, nu sa te puna doar pe tine sa te deranjezi sa mergi pana la el.

| Aasdfghj a răspuns:

Iti dai seama ce film o sa vezi tu acolo?rolling on the floor)))))))

| OnuOnulică a răspuns:

O sticlă de şampanie cred că e suficient! happy

| sofisis a răspuns:

Tu ai peste 18 ani? Daca nu, mai bine stai in banca ta.
Dar daca vrei sa te duci, ia un suc si o punga de crantanele ceva.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Bautura

| N0xEterniS a răspuns:

Prezervative!

| vladv26 a răspuns (pentru N0xEterniS):

De asta ar trebuie sa se ocupe baiatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca l-ai cunoscut recent, tu esti minora cel mai indicat ar fi sa va cunoasteti mai bine(nu mergi acasa la toti necunoscutii, nu stii ce gandeste, daca spune adevarul etc) refuza politicos si iesiti la plimbare in aer liber ca sunteti tineri si nu va retine nimeni( mai traziu cu job-urile o sa tanjiti dupa timpul de acum). Daca insista ar trebui sa intelegi ca dincolo de spusele lui mai este si acel ceva pe care nu-l spune. Daca esti minora iti recomand sa privesti in alta parte deoarece cei trecuti de 18 ani mai au si o viata sexuala activa, neinteresati de o relatie si stabilitate precum sunt tinerele.
Succes.

| miTzuliK93 a răspuns:

Tu cati ani ai?

| Gogu06 a răspuns:

Niste lubrifiant

| Neinteresantul a răspuns:

O shaorma cu mult sos de usturoi.

| vladv26 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ii duci nimic, mai degraba baietii ar trebui sa dea la fete

| 49Days a răspuns:

Lui nimichee hee numai daca e mama lui acasa, o ciocolata ceva

| Amalia2305 a răspuns:

O camera video, o sa faceti propriul vostru film. Dar daca esti minora, adu mai bine doar prezervative ca sa nu apari dupa cu o intrebare de genul" O Doamne, e posibil sa fiu insarcinata daca?"
O zi buna.

| ionut3693 a răspuns:

Prezervative

| MircescuCristian1994 a răspuns:

Adu si tu o punga de pop corn daca tot va uitati la film happy