| losseru a întrebat:

Salut,TPU sunt baiat si tocmai am fost la o zi de nastere si acolo m-am intalnit cu fost iubita si neam uitat la un film si m-a luat de mana, iar cand am mers acasa m-a sarutat, oare e ceva serios?

Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

Parerea mea: Vrea sa mergi tu la ea sa o cauti, sa o contactezi. iar asa incetu cu incetu sa-si bata joc de tine si sa te faca sa suferi. Poate tu candva ai facut-o pe ea sa sufere. Asa ca sfatul meu, las-o pe ea sa vina la tine daca vrea si daca va veni atunci urmarestei ff atent comportamentul. BAFTA!

| losseru explică (pentru Chio9):

Frate cata dreptate ai avut...

1 răspuns: