| PrintezsaTaMicuta a întrebat:

Buna TPU
Am o intrebare:
Mie imi Place foarte mult de un baiat dar nu stiu cum sa ii zic ca il plac pentru ca sunt o fire mai rusinoasa! Dupa gesturile lui am senzatia ca ma place, Deci ce pot sa fac?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic... Totul va veni de la sine; Daca chiar te place, va face el prima miscare, tu doar da-i ``semnale``, cum ca si tu il placi, cand iti zambeste, zambeste si tu, nu ezita sa il saluti de fiecare data cand il vezi
! Un, buna, ce faci? Nu te ucide! Pa;

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Poti sa faci doua lucruri :sa stai si sa astepti miscarile lui.

| zolotovicidragos a răspuns:

Poti sa ii spui direct in fata te plac nu te va ucide crede-ma si pun pariu ca si el te place pe tine ai incredere in mine...mult noroc... fundita?