| mihaamihaa98 a întrebat:

ma numesc Myha si imi place de un baiat si nu stiu cum pot sa-i zic ca-mi place de el deoarece sunt o fire foarte rusinoasa si deoarece cred ca are prietena ce sa ma fac (Funda)?

Răspuns Câştigător
| Blue17 a răspuns:

Poi...faci rost de ID sau nr de telefon(daca nu le ai deja), te faci interesata de chestii p care el le practica si poate dupa cateva zile, poate iti va spune chiar el sau ii spui chiar tu...lasa rusinea deoparte, ca nu rezolvi nimic daca stai cu ea

3 răspunsuri:
| edytzu4 a răspuns:

Spune-i aceasta poezie : Poate ti se pare o porcarie
Ca iti scriu aceasta poezie
Dar te admir.si o fac de multe luni
Te vreau de cand te'am cunoscut...si as vrea sa imi spui
Ca imi dai o sansa.o sansa la viitor
Si pe cea care se va da la tine o omor
Am vrut sa te tin anonim pana acum
Dar nu mai pot si sincer iti spun
Ca am tinut in mine atatia ani
Te iubesc.si nu o fac pentru bani
Vreau doar o sansa...
Nu vrea decat sa iti dovedesc
Ca am suflet in mine
Ca pot sa te iubesc
Te vreau.si poate ai observat
ca ma gandesc la tine neincetat

Vrei sa fi cu mine?

| WeeD a răspuns:

Pai ar fi bine sa lasi baietii si sa te duci la abecedar sa inveti putina gramatica.

| rBk_1929 a răspuns:

Nu te rusina spune-i, nu cred sa te refuze happy