| AlYsPeCiAlGiRl a întrebat:

Buna TPU-am o mare problema, sunt cu un baiat din scoala de 10 luni.cand am inceput relatia el era in clasa a 8 a si acum merge la liceu.in ultimele 2 saptamani, s-a schimbat si am auzit vorbe de la prietenii buni, cum ca el ar fi spus ca vrea sa se desparta de mine pana incepe liceul. l-am intrebat despre asta si a negat totul suparanduse foarte foarte tare.si vroiam sa ne despartim chiar atunci, dar m-a vazut cat de mult sufar si plang.si nea mai dat o sansa sau asa parea.sincer eu m-am atasat foarte mult de el si nu pot sa ma despart de el. de 3-4 zile nu neam mai vazut pentru ca e plecat undeva sa 'munceasca', in astea 3 zile am vb o data pe zi.1-m-a sunat. aproape totul normal.2-l-am sunat si a spus ca se plimba si dupa ceva timp mia sp ca ne auzim mai tarziu ca acum nu mai poate vorbii.eu ce sa inteleg? ca se plimba si este ocupat in acelasi timp?! 3-m-a sunat si neam spus cateva cuvinte pentru ca a inchis fara sa spna de ce? dau fundita celui/celei care imi poate spune ce sa fac in situati asta? sau ce sa inteleg.http://horoscop.kudika.ro/compatibilitate-zodii.html cam asta se spune despre noi doi si e cam adevarat eu sunt zodia gemeni si el pesti.astept sfatul vostru de fapt el a vrut sa se desparta de mine.

5 răspunsuri:
| Tiberiu4 a răspuns:

Si eu sunt pesti si varmea e gemeni si ne intelgem bine dar nu e tot aia iubita mea e rac iar eu pesti si ne intelegem intelegem bine deci el a pus ochii pe alta asta e tot stiu ce fel sunt pestii funda?happy

| MicroCip a răspuns:

N-are rost lasa-l in pace daca simte ceva pentru tine iti spunea asta fara sa se streseze si nu-i ceva adevarat chestia cu zodia eu am o iubita si ii zodie peste si eu capricorn

| AlYsPeCiAlGiRl explică:

De fapt vroia sa ne despartim

| TooFix a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa renunti la el. Este clar ca el nu te mai vrea si ca iti baga tot felul` de tampenii in cap numia ca sa te atasezi de el sa nu iti dau seama ca el poate are pe altcineva. Daca te iubea intr-adevar nu mai facea asawinking Mai bine cautati pe altcine, Deja incepe sa te minta si sa iti bata joc de tine. Succes! Fundita?batting eyelashes