| AfumataSunca a întrebat:

Buna, TPU!
Am o mica problema...doar mie imi este frica sa am primul sarut frantuzesc?
Adica mai mult rusine si mi-e frica sa nu fac ceva gresit. Am pierdut 3 baieti din aceasta cauza
(MENTIONEZ CA AM 16)

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Este un lucru firesc situația ta. Sun fel si fel de oameni care gestionează si acționează diferit o situatie. Faptul că ai fost mai retinuta si inocenta ti.ai dovedit faptul ca aia erau niste lachei in călduri care simțeau nevoia de a.si satisface nevoile personale cu testosteron nici decum sa te accepte si sa te iubească pentru ceea ce esti. Efectiv nu.mi concep cum eu ca om vrand sa ma apropii de o persoana si sa o iubesc o viață intreaga sa ma retrag de tot cand aceasta nu e pregătită sa facă unele actiuni. Mi se pare o sinucidere de personalitate... Ar trebui sa punem aceaste personalitati in manualele de istorie pentru a preveni urmatoarele generatii de un asemenea esec de personalitate.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai nu trebuie' sa grabesti nimic. Iar aia au fost idioti. Probabil la o saptamana-doua dupa primul sf veneai sa ne intrebi despre primul bl0wjob... nu trebuie sa grabesti nimic doar pentru ca un idiot vrea sa o ia mai repede si sa bifeze o noua "cucerire" ca apoi sa treaca mai departe.

| Jus7t a răspuns:

N-ai pierdut nimic important, dacă te lasă un tip pentru asta bucură-te că ai scăpat de un bou.
Să nu îți pară rău și să nu ai standarde joase, dacă ai accepta un tip care știi că te lasă dacă nu îl săruți cu limba la început ( laughing ) și nu are răbdare, înseamnă că ai standarde joase și că trebuie să faci cumva să nu mai te mulțumești doar cu așa tipi.

| tzionut a răspuns:

Cauta alti parteneri. e cea mai buna solutie, ideal uni putin mai maturi (nu ca varsta)

| Dddonkey a răspuns:

"Am pierdut 3 baieti din aceasta cauza" Eu le as vedea mai mult ca un castig, daca pentru ei asta este un motiv rational...
Nu iti pierde timpul stresandu te si cu persoane care sunt bizare si imature. Constrieste ti tu personalitatea ta, maturizeaza te, dezvoltati cunostiintele si la un moment dat va aparea si cel care chiar e interesat de tine ca persoana si nu doar de buzele tale.