| puyumic1 a întrebat:

am o problema, imi place de un baiat (cred ca si el ma place pentru ca mereu se joaca cu mine si glumeste ). cum sa aflu daca ma place, si daca nu cum sa il fac sa ma placa? happy raspunsuri urgente, please

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

1.Iti poti da seama dupa semne.
2. Daca nu te place nu mai sta sa te chinui!

| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Foarte simplu vorbeste cu prietenul lui cel mai bun si spune-i sal intrebe pe prietenul tau daca te place

| Zacky a răspuns:

Pai joaca-te si tu cu el, baga-l in seama, arata-i ca-ti place de el...Stai pe langa el, si intr-un moment incerca sa-l pupi pe gura si vezi daca sta...

| Bumbacea_Sergiu_1996 a răspuns:

Eu unul, ti-as spune sa te duci la el, sa vorbesti cu el, si uitate fix in ochii lui. Si mai ales sa ii spui ce simti, si apoi daca te place, el ar trebui sa se inroseasca sau si el ar trebui sa iti spuna sentimentele fata de tine happy