| emanuelle32 a întrebat:

Fac de 4 ani karate, si a inceput de 3 ani sa imi placa de un baiat. El stie ca imi place de el, spunandu-i o prietena de-a mea. L-am intrebat cat de curand daca vrea sa fie cu mine, ca am crezut ca e timpul, comportandu-se foarte frumos cu mine. Am mai vorbit pe mess, si mi-s zis ca si lui i-a placut de mine 1 an, dar nu a putut sa imi spuna. Ce sa fac sa il impresionez? Suntem sportivi, dar il atrag fetele mai elegante. Multumesc. Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Schimba-ti stilul si cand mergi la antre imbracate elegant poate ai efect asupra lui.

| AndddRu a răspuns:

Propune-i să ieşiti undeva împreună. La o cafenea, de exemplu. Şi acolo îmbracate elegant puppy dog eyes.
Apropo, câţi ani ai? :*
'

| Mandarina888 a răspuns:

Poi chiar daca esti sportiva nu inseamna ca nu poti sa fii si eleganta, cheama-l in oras si imbraca te mai elegant, arata i si latura asta a ta, chiar daca esti o sportiva ca poti fii si finuta si eleganta! incearca sa il cuceresti nu numai cu look ul dar si cu inteligenta!

| Elly555 a răspuns:

Atunci cum te-a plăcut dacă tot îl atrag fetele elegante? În fine. arată-i că poţi fi şi elegantă happy DAR atenţie! asta doar dacă aşa şi e. Dacă stilul tău este altul, de ce să te schimbi? Trebuie să te placă pentru ceea ce eşti, nu pentru ce vrea el să fi.