| Ramona2000264 a întrebat:

TPU am si eu o problema sunt cu un baiat de 2 saptamani care se comporta frumos cu mine se vede ca ma iubeste, cu toate ca a trecut putin timp..., dar eu nu simt nimic pentru el nici nu il pot saruta sau sa il privesc macar, imi place de el atat. Problema e ca imi place de un alt baiat pe care il cunosteam demult si am inceput sa vorbesc cu el decurand iar. Nu stiu ce sa fac nu vreau sa ma despart de prietenul meu, nu vreau sa ii fac asa ceva fiindca el se comporta chiar dragut si baiatul asta pe care il plac e mai mult stilul golanas care umbla cu mai multe fete!

Răspuns Câştigător
| madalinanadreea25 a răspuns:

Bună eu te sfatuiesc să lasi baiatul golanas si stai cu acest baiat care se comporta frumos cu tine nu merită sa il lasi

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Tutror ne place ce nu putem avea. Cando sa iti parasesti iubitul, golanul acela te va parasi si el pe tine, dupa ce se va distra, si ca matat. Daca vrei distractie, paraseste-ti iubitul pentru golan, daca vrei iubire si ceva serios, de durata, pentru suflet nu pentru exterior, stai cu iubitul tau. Dar, din moment ce iti place de acela, e clar ca iti place aspectul. Gandeste-te la asta, cugeta bine ce doresti de fapt.

| iurii75 a răspuns:

Si daca tipul e golanas, cu ce te-ar atrage? cat despre celalalt, daca nu-ti place de ce sa-i dai sperante si apoi sa sufere?

| Selly13 a răspuns:

Eu zic sa ii spui baiatului ca nu simti nimic pentru el... cu cat stai mai mult cu el cu atat o sa il doara cand o sa te desparti de el ( pentru ca pana la urma nu o sa poti sa stai pe veci cu el daca nu ii iubesti )... Nu cred ca este o idee buna sa stai impreuna cu acel baiat ( Cel care umbla cu multe fete ) pentru ca se poate sa te insele si sa isi bata joc de tine.( nu te lua dupa poza mea, nu sunt eu in poza )

| Reea6 a răspuns:

1 la mana : Dupa o saptamana 2 nu iubesti da te atasezi ti la persoana dar nu mare iubire
2. golanul nu te face sa te simti mai bine
3. nu iti place asta e incheie relatia din intrebarea ta nu pare sa ai pana-n 16 ani asa ca asta oricum e doar o joaca e trist dar e adevarat cand mai cresti o sa-mi dai dreptate

| Francu_Miandru_1990 a răspuns:

Daca esti sincera cu baiatul el va ibtelege.normal o sa se simta prost cateva zile dar pe urma o sa ii treaca