| BlueDreamsss a întrebat:

Am o problema! straight face De curand m-am despartit de un baiat deoarece am avut mari probleme,nu din cauza lui,din cauza relatiei cu el. A venit la scoala ne-au,vazut profesorii,a aflat matusa mea,apoi mama,si e posibil sa afle si tata si ei sunt de moda veche si nu le plac chestiile astea si sunt chiar duri. La mine in clasa e un baiat care ma placea demult, dar eu nu am vrut sa fiu cu el. Acum 3 zile am acceptat sa fiu cu el,desi nu il plac deloc,si nici cum se comporta nu prea imi place. Ieri baiatul de care m-am despartit mi-a zis ca el chiar ma iubeste, si ca se gandeste mereu la mine...la noi. Si eu simt ceva pentru el,dar s-au intamplat prea multe. El a inceput iar sa vorbeasca cu mine ca si cum am fi impreuna,nu vreau sa creada cava ce nu e adevarat. El mi-a zis ca de data asta nu o sa mai afle nimeni,dar eu nu stiu cum sa fac sa ma despart de celalalt baiat. Si chiar daca as accepta sa fiu iar cu el, nu ar fi o relatie adevarata pentru ca nu am mai avea cum sa ne intalnim. sad Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| alexa3000 a răspuns:

Sa stii ca si eu am trecut prin aceeasi situatie ca tine, doar ca baiatul de care m-am despartit nu mai vrea sa fie cu mine. Eu zic sa te desparti de asta pentru ca nu are chiar niciun rost sa stai langa cineva pe care nu il placi si sa te impaci cu baiatul pe care il iubesti cat mai ai ocazia pentru ca mai tarziu o sa-ti para rau, crede-ma! :* Fii si tu mai discretawinking Succes in continuare.

| BlueDreamsss explică (pentru alexa3000):

Da dar problema e ca nu mai avem cum sa ne intalnim acum, el e la o alta scoala si nu mai vreau sa vina la mine pentru ca mi-as face iar probleme. sad

| alexa3000 a răspuns (pentru BlueDreamsss):

Stiu, dar incearca sa va intalniti macar in weekend, pe undeva unde stii ca nu poate sa va vada nimeni sau du-te la elwinking