| Nykolettuta a întrebat:

Am un iphone 3G. Sii... Nu stiu cum sa imi descarc aplicatii gen jocuri. Am in tlf si Itunes si App Store. Intru acolo ca sa imi descarc aplicatia dau la free bine inteles si imi spune ceva de ios. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce spune de ios?

| Nykolettuta explică (pentru darrio2007):

Spune ceva de genu` Ios 4.4 sau Ios 3.4. Mai multe cirfe de astea. big grin ..Nu am nici cont. Si nu stiu cum sa-l fac

| darrio2007 a răspuns (pentru Nykolettuta):

Trebuie sa iti faci cont.

| Nykolettuta explică (pentru darrio2007):

Te rog imi poti spune cum? happy
Adica un prieten mi-a spus ca pe calculator trebuie facut. Asa ca mi-am instalat itunes. Uite ia te rog id-ul meu nyco_pitica13