| anonimulanonim97 a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa le spun alor mei ca fumez mentionez ca lucrez si sunt pe banii mei am 17 ani

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

De ce simti nevoia sa le spui?

| Fatamuntilor a răspuns:

Isi dau seama si singuri, mai ales daca sunt nefumatori.

| SkyPilot a răspuns:

Eu ca nefumator miros imediat fumatorul. Iti miros hainele si parul. Tu nu mai simti, te-ai obisnuit.

| ywar a răspuns:

Fiecare e responsabil de sanatatea lui. Daca tu fumezi, e optiunea ta, este sanatatea ta. Incearca sa-i respecti si pe cei ce nu fumeaza (probabil ai tai nu o fac) deci, nu fuma in fata dansilor sau fa-o intr-un spatiu deschis.