| GarryOfLivia a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti, credeti ca exista cineva pentru fiecare? De cateva zile ma simt iubit de cineva dar oare cine o fi fata aceea, unde o fii si ce face in clipa asta am un sentiment in inima sentimentul acela de iubire deci ce credeti e cineva in lume pentru fiecare?

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

"Fiecare sac își are peticul!"
Binențeles, pentru fiecare, mai devreme sau mai târziu.

| nicko a răspuns:

E foarte comica intrebarea laughing.Dar ceea ce e ciudat la fraza "e cineva in lume pentru fiecare" este ca multi mor singuri.Pentru ei nu a fost nimeni, sau ei nu au fost scrisi pe lista?!
In fine, cred ca ai e un sentiment fain ce simti tu, dar poate ca mai degraba iubesti tu, sau esti intr-o perioada ma "nebuna" in care esti fericit.Totusi cred ca daca tu simti exista, inima se inseala destul de rar tongue

| s3byk91 a răspuns (pentru nicko):

Dar se insealalaughing

| nicko a răspuns (pentru s3byk91):

Asta asa-i

| Delicacy a răspuns:

Nu mai sta cu gândul la asta, pentru că o mori singur.Ai răbdare, o să vină şi clipa aceasta, dar când o să te aştepţi mai puţin.

| 니코 a răspuns:

Exista

| spookydrums a răspuns:

Presimt ca undeva in Somalia cineva se gandeste la tine. Cine stie?

| LoveMeX a răspuns:

Desigur.Doar trebuie sa iti gasesti sufletul pereche.Trebuie sa fii sincer cu fetele si sa le spui sentimentele tale.