| dag94 a întrebat:

foarte curand voi face 1 an de cand sunt cu prietenul meu. Ma puteti ajuta cu cateva idei, ce as putea sa ii iau cu ocazia acestei zile? Vreau sa fie ceva finut si in acelasi timp vreau sa fie si ceva ce va ramane mereu o amintire. Va rog mult, cele mai bune idei au funda

3 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un lantisor dragut de argint, cu un pandativ in forma de inimioara, care il va purta mereu la gat si ii va aminti de tine si de dragostea ta. Ai mai putea sa-i daruiesti o poza pusa in rama cu voi doi la prima intalnire, daca ati facut poze atunci, sau un album cu poze facute in acest an de relatie. Aceste cadouri i-ar ramane mereuDe asemenea, o carte buna, din genul lui preferat, pe care sa-i scrii o dedicatie cu ocazia aniversarii unui an de relatie, o va pastra mereu in biblioteca si ii va aminti de tine. Cel mai important insa e sa-i daruiesti iubirea ta.

| Cris06 a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce ii place lui uite puteti merge intr-un loc mai special in care sa va distrati si asta e o amintire, cat despre un caou nu stiu ce sa zic cadourile precum lantisoare inele sau nu stiu haine chestii deaste se pierd strica daca vrei o amintire adevarata mergeti intr-un loc special pentru amundoi faceti poze chestii din astea o zii pe care sa nu o uitati...

| Bombbonelee a răspuns:

Pai..incearca sa ii cumperi o inimioara cu poza voastra in ea sau un ursulet ceva gen te iubesc. Oricum o sa ramana la el mereu si o sa isi aduca aminte.happy