| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Peste cateva zile o sa dorm la o prietena (am facut asta de mai multe ori) si mi-ar trebui cateva idei cum sa ne petrecem timpul sa nu ne plictisim toata noaptea (dormitul ramane pentru dupa ora 4-5 laughing ) Amandoua avem 17 ani, deci vreau ceva potrivit pentru varsta noasta. (nimic gay :p). Ma puteti ajuta? Mersi anticipat! big grin
Funda pentru cele mai bune idei!

1 răspuns:
| Pufu a răspuns:

Va puteti face vreo masca ceva.Bataie cu perinile, beti un vin fiert ca doar e iarna si apoi va filmati una pe cealalta, iar maine veti rade 2 ore pe seama filmuletelorlaughing...Puteti sa va uitati la vreo comedie,sau sa sunati alte prietene cu numar ascuns pentru a le enervaalaughing... Jucati carti,remi, monopoly, sau orice altceva. Distractie placuta:-)