| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta cu cateva idei pentru 1 aprilie? vreau sa`mi palacalesc prietenele, colegii si pe prietenul meu... cele mai bune idei primesc funda :*:*big grin multumesc

2 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Poi. De xp vb cu un baiat. si ii spui sa va prefaceti ca sunteti impreuna. apoi iubitu tau o sa faca pe dracu in 4. si u ii zici ca a fost pacaleala pana nu te trezesti cu un pumnrolling on the floor

| Valentyn22 a răspuns:

O farsa faina ar fi daca ar avea masina unul dintre prieteni tai. Sa ii acoperi masina cu biletele care se lipesc si pe fiecare sa scrie 1Aprilie, poti sa incerci si pe usa lui da nu-i chiar atat de funny. Daca incerci iti recomand sa te ajute cineva sa terminati repede.