| mihaicelsfant a întrebat:

ieri am fost la magazin. erau niste baieti si fete( i cunosc, dar nu nu-i salut) si era si o fata, când am trecut pe acolo fata s-a uitat in ochii, si eu mam in ochi iei. nho am iesit din magazin, si iar s-a uitat in ochi si eu m-am uitat in ochi iei, dupa am zambit si a zambit si ea. oare ma place? app, numai ea se uitata la mine din tot grupul, când am trecut pe acolo nu-i mai pasa de cei din juru iei. daca ma intelegi ce vreau sa zic. scuze de greseli, sunt pe tel

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, sunt aproape sigura ca te place. Incearca sa vorbesti mai mult cu ea si invit-o sa iesiti impreuna doar voi 2 dupa vreo 2/3 zile.

| Kenya a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Te place

| xr0sioRx a răspuns:

Intra pe ea pe facebook, primul pas e greu, intreab-o, dar nu ca taranu, ia-o usor.

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Nu neaparat ii place de tine cu adevarat, poate este atractie fizica si nimic mai mult. Daca a vazut un baiat aratos e normal sa se uite laughing.
Baga-te in seama cu ea, eventual cere-i numaral de telefon, si mai apoi invit-o la o cafea, un suc. Bafta si nu-ti fie teama sa vorbesti cu o fata, daca s-a uitat dupa tine si inca se uita nu rata ocazia. nu fii las cum se spune.
Nu ai ce pierde daca vorbesti 5-10 minute cand o prinzi ca se uita la tine.
Daca fata este serioasa normal sa nu o intereseze de cei cu care este, ea zarindu-te pe tine si probabil i-ai atras atentia.
Fii mai tupeist si daca mai vezi ca se uita la tine zambeste-i si baga-te in vorba cu ea, azi o vorba maine doua si tot asa pana la urma poate va iesii ceva, bafta si nu uita, nu pierde ocazia, vezi daca are prieten, si mai apoi actioneaza! revin-o cu un mesaj sa vedem ce ai facut! bafta!

| mihaicelsfant explică (pentru funnnyman32):

Frate in a 5, i-am dat un dos de palma de o cazutlaughing)am aruncat cu ceva, si ea o venit fara sa o vad in spate. pocbig grin. mi-am cerut o sapt la rand scuze. si asa mi-e rusine de ea.

| funnnyman32 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Frate, nu conteaza ce-a fost atunci. important este ce simti acum si ce vrei sa faci de acum incolo. lasa rusinea deoparte si treci pe fapte. Asta e ai dat a fost o greseala tine minte fara rea vointa, acum lasa orgoliul de baiat respunzator si treci la treaba nu-ti mai aduce aminte ce-a fost pe atunci bft!

| DenisaKarolina a răspuns:

Hei pai incearca sa iei legatura cu ea, vorbiti, poate va cunoasteti mai bine si iese ceva. happy

| IMPLICAT a răspuns:

Caut`o, e sansa ta!