| VamelanBlea a întrebat:

In curand e ziua iubitei mele. Implineste 19 ani. Ce sfaturi imi dati in legatura cu cadoul?(Ceasurile, inelele, cruciulitele se exclud)Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Laya a răspuns:

Cand am implinit 19 ani, iubitul meu m-a scos la un restaurant si la sfarsit, chlenerul a venit cu un tort, pe care scria "Roxana te iubesc! La multi ani!", apoi cand am ajuns acasa, pe pat erau asezati 19 trandafiri in forma de inimioara... A fost cel mai frumos cadou pe care-l puteam primii. Gandeste-te la ceva ce n-o sa uite. Nu te gandii neaparat la lucruri materiale, un ursulet, un lantisor ii poti lua oricand, fii inovativ!

5 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Ai putea sa-i cumperi o rochie sau o bluza deosebita, in stilul celor pe care la poarta si in cyuloarea ei preferata, un parfum fin, eventual chiar parfumul ei preferat, daca stii exact cum se cheama, o esarfa frumoasa din matase, o carte buna din genul celor pe care stii ca le citeste si pe prima pagina sa-i scrii o dedicatie in care sa-i urezi la multi ani si sa-i spui cat d e mult o iubesti, un CD cu muzica preferata, o trusa completa de machiaj si la un astfel de cadou sa adaugi o poza cu voi doi intr-o rama draguta sau un album cu poze cu voi doi de la inceputul relatiei pana in prezent, o cutie de bomboane fine in forma de inimioare si neaparat un trandafi rosu sau floarea ei preferata. Insa dincolo de orice cadou ai alege, daruieste-i iubirea ta si fa-o fericita de aniversarea ei si in toate zilele, L a multi ani iubitei tale si multa dragoste si fericire impreuna va doresc!

| RaduMD a răspuns:

Aici, poţi să îmbini utilul cu plăcutul. Cumpără bilete la un concert, genul care-i place.

| Cris06 a răspuns:

Pai... Fetele iubesc bijuteriile, hainele, parfumurile scumpe Ii poti lua un ceas, o bratara, un lantisor, o pereche de cercei ceva stilul ei cu astea nu dai gres, dar daca nu le vrei, atunci
Ii poti lua o rochie pe care stii ca o vrea sau i-a placut cand v-ati dus la cumparaturi
Sau ii iei un parfum ceva gen cum poarta ea mai intens sau mai fresh

Ps - Si un buchet de flori eu ti-as recomanda trandafirii rosii si o scrisoare / biletel de drragoste...

| mydarkestdays a răspuns:

Lenjerie intima sexy...sau o excursie intr-un loc deosebit

| anonimumnm a răspuns:

Eu zic sa ii faci cadou ceva care nu o sa uite. Ceva foarte frumos. O vacanta intr-un loc mai special, o cina romantica, o plimbare pe vreun pod (sub stele )nu stiu. haine si bijuterii ii poate da oricine. A si. daca va plimbati intr-un loc frumos. ii poti da o scrisoare... ceva de dragoste. si floarea ta preferata. Succes! Sper sa iti mearga bine. sa sa stati mult impreuna!