| AnDr3D33aLoV3 a întrebat:

Saut! Sambata e ziua mamei mele(implineste o frumoasa varsta de 40 de ani) si am nevoie de niste sfaturi in legatura cu cadoul pe care i l-as putea lua. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bobbless a răspuns:

O bratara, un parfum, flori, sau niste cercei un lantisor, o perna pe care scrie te iubesc, sau is cani pe care scrie esti cea mai buna mama din lumeee. sau poti sai faci chiar tu ceva happy pentru ca e facut de mana ta mama ta il va aprecia foarte mult si il va considera fiind un lucru de mare valoare sentimentala. Succes si La multi ani pentru mama ta :*

9 răspunsuri:
| Anonima568 a răspuns:

Daca ai posibilitati, iai 40 de trandafiri. :X se va bucura foarte mult :*

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns:

O floare sau un parfum

| Here4u a răspuns:

Treebuie sa o urmaresti si sa-i vezi gusturile! Pentru ca daca ii iei de exemplu o bluza care nu ii place si va spune ca-i place.Ii poti cumpara un buchet de trandafiri rosii si unul galben in mijloc dar dinacela artificial si o scrisoare frumos decorata in care sa scrie: Eu te voi iubi pana ce trandafirul din mijloc se va ofili!, si langa o cutie de bomboane sau ceva frumos un cadou cum ar fi un parfum cu miros dulce-acrisor[daca-i place].
Sper ca te-am ajutat.
La Multi Ani pentru mama ta! Sa fiti fericiti si iubiti!
Succes in ceea ce ai sa-i alegi!
Funda?:*:*

| Bobbless a răspuns:

Multumesc de funda :*:*:*

| paulica2003 a răspuns:

Ai putea sa cumperi un parfum tongue sau o floare frumoasa... oricum tu stii mai bine ce ii place mamei taletongue Succes! sper sa ii placa ce o sa ii cumperi

| NicoNicolletta a răspuns:

Flori
Ciocolata
Haine
Bijuteri
Si daca nu ai bani poti sa-i confectionezi din hartie ceva precum : O floare, mai precis orgami
Daca nu gasesti unde sa faci origami cauta pe youtube si scrii acolo

O floare

| OneDirectionForever1D a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei:
-flori(un buchet pretentios);
-bomboane;
-o bluza(ar trebui sa ii cunosti marimea si, evident gusturile);
-o felicitare;
-o petrecere surpriza;
-un tort(cumparat sau facut de tine);
-un mic dejun surpriza;
-un colaj sau ceva de genu facut de tine;
-un album foto;
-o carte care ii place.
Sper ca te-am ajutat.La multi ani mamei tale si multa sanatate si fericire!

| Yasmina2001 a răspuns:

Eu as zice sa ii ei un parfum si un buchet de flori preferabil trandafiri!
Acum ii ei ce doreste!