| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU.
m-am saturat sa fiu mereu o fantoma pentru toti baietii
prietenele mele au prieten...nu`mai eu nustraight face
mi0au placut diferiti baieti dar. cei care imi plac mie nu ma plac rolling eyes adica de cand am inceput scoala am incercat si eu sa am prieten/ iubit ca orice colega a meastraight face
lor le-a mers... mie nuoh go on
adica eu nu ma consider uratastraight face dar nu stiu unii zic ca sunt uratastraight face
ce sa fac sa fiu si eu ca celelalte?straight face ma simt data la o parte cand toate pr mele au iubit si isi povestesc diferite lucruri de el iar eu ma uit la"soare" sad
sper sa nu radeti de mine, dar ma simt ciudat. sunt clasa 9a rolling eyes
dau funda oh go on

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te schimbi si tu un pic, sa te aranjezi mai mult...sa te machiezi un pic sa te imbraci mai sexy, adica mna...ca fetele. Apoi nu trebuie doar sa pui ochii pe un baiat si sa le rogi pe prietenele tale cu experienta sa te ajute sa l cuceresti.
bafta!happy

4 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Cati ani ai ma tu copile?

| wintage a răspuns:

In clasa a 9-a. Puteam sa jur de la inceput ca e clasa a 5-a.
Daca la varsta asta nu stii sa te integrezi si cu alte metode, nu doar vorbind despre baieti, e grav.

| danielcretu1980 a răspuns:

Stai linistita. va veni si vremea ta. nu face prostia de a te arunca in bratele primului sosit doar ca sa fii in rand cu lumea.
sa fii "ca si ceilalti" e cel mai plictisitor lucru din lume.
ai rabdare.

| KidutzuLuvv explică:

Daca vreti sa vorbim mai multestraight face lasati-mi un mesaj cu id pe privatsad