| CatalinaCata09 a întrebat:

Imi place de un baiat dar acel baiat nu se uita la mine straight face De fiecare data cand mi-a placut de un baiat nu eram de nasul lui. Baietilor le plac fetele frumoase, cu forme. Eu nu ma consider atat de frumoasa si nici nu am forme, sunt slaba si mica de inaltime. N-am avut niciun iubit pana acum si toate prietenele, colegele au iubit si mereu fac misto de mine ca nu am si ma simt foarte prost. Nu e vina mea ca nu ma place nimeni. Plang mereu si imi este ciuda cand prietenele mele imi povestesc ce au facut cu iubiti lor si eu n-am ce sa le povestesc. Imi doresc sa mor sad
P.s : Am 17 ani.

1 răspuns:
| Damian_Roland_1996 a răspuns:

OK lasa partea cu moartea la o parte, in primul daca un baiat te place nu o face pentru frumusetea ta si pentru ceea ce esti tu cu adevarat iar daca iti place de un baiat iar acela nu se uita la tine sa stii ca nici odata nu o sa fi cu el mai bine incearca sa vorbesti cu baieti de exemplu pe facebook, sa va imprieteniti apoi tu poti sa ii pui diferite intrebari despre el asa poate reusesti sa-ti faci un iubit.Si nu uita ca odata si odata tot se va indragosti cineva de tine happy