| Maya2004 a întrebat:

Ma simt oribil...
Fosta mea cea mai buna prietena are un nou BFF...stau tot timpul impreuna,merg una pe la alta, pleaca impreuna peste tot...
Daca ne intalnim toate trei ma baga si pe mine in seama dar relatia noastra nu mai este la fel de stransa...Ce trebuie sa fac?
Imi vreau prietena inapoi!
Funda!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Multe dintre prieteniile din adolescenta sunt sortite despartirilor. Poate ca prietena ta a gasit in noua ei amica preocupari care o atrag, Daca va fi dezamagita se va intoarce la tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea, este singura optiune!

| J0B0MAT a răspuns:

Poate o vrei, dar ea nu prea te mai vrea. Mai bine renunţă la cei care nu te vor alături şi nu îţi sunt prieteni adevăraţi, chiar dacă îţi e greu.Îţi va fi mai bine.