| imyourdestiny2 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, sunt cu un baiat si tin la el, nu vreau sa il pierd dar inca mai am sentimente pentru fostul desi relatia noastra s-a terminat acum mult timp si el are prietena acum.Cand ne intalnim pe strada, simt ca mai are sentimente pentru mine pentru ca se vede pe el ca se pierde si eu la fel.Tin si la actualul, dar nu se compara cu ce simt pentru fostul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Modeleaza-l pe actualul!? sau cauta unul nou! stii, din oua poti sa faci omleta, dar din omleta nu poti sa faci oua!