| TeTisSa a întrebat:

:* maine este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa ii iau thinking imi puteti da niste idei? sad mss :*:*

Răspuns Câştigător
| Spiiriduş a răspuns:

Hello`happy. Pai poti sa-ii i`ei un parfum`smug o rochita, bluza`hee hee sau cosmetice`, o bijuterie`happy. Sper ca te-am ajutat`:*.

10 răspunsuri:
| Lovξ a răspuns:

In primul rand eu cred ca nu prea conteaza ce ai iei mamei tale daca vine din suflet deoarece ea sunt sigura ca se va bucura si de ce-l mai neinsemnat lucru daca vine din partea ta... asa ca mai bine fai ceva din inimawinkingwinkingwinking (o scisoare, ceva manual)

| Silvya18 a răspuns:

Un buchet mare de trandafiri happy

| ivy a răspuns:

- Un parfum smug;
- Flori laughing;
- O bluzitza de vara / sandale;(ceva sa ii ramana )
- Flori;
- Obiecte de infrumusetare thinking; Happy B-day 4 you`re Mammy`; Succes!

| Trinitygen a răspuns:

Un buchet de flori... cea mai buna alegere

| danyella12 a răspuns:

Pai poti sa ii iei o esarfa draguta si nu este nici macar skpuma sau niste cercey dragutzy

| Piikaa a răspuns:

Pai...te gandesti ce ii place cel mai mult mamei tale:*

| Simmy a răspuns:

Poti sa ii iei o caseta pentru bijuterii, sunt multe modele frumoase chiar si la preturi discrete, daca vine vorba sa ii cumperi ceva. o poti intampina cu bucate gustoase, sa vada ca tu cu mana ta ai facut ceva din suflet penttru ea, sunt retete foarte simple si rapide. un buchet mare de flori, si in ziua asta speciala, fa pe fotograful, sa aveti cat mai multe evidente ca a fost o zi exceptionala si sa aveti cat mai multe amintiri pe care le veti depana cu mare drag peste un an

| TeTisSa explică:

Va multumesc la toti! >; d< :*

| Madalina_2593 a răspuns:

Poti sa-ii oferi o poza de a iei pusa in rama un buchet de flori [trandafiri], un lantisor, un inelus ceva acolo sa aiba amintire de la tine