| IIIx333III a întrebat:

Nasii mei s-au mutat la curte. Ce as putea sa le iau cadou de casa noua?

Răspuns Câştigător
| sixtythree a răspuns:

Sau o instalatie cu multe beculete pentru exteriorul casei?

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

O veioza, un tablou, un covoras haios, un storcator de fructe, o cratita de calitate, etc.

mira
| mira a răspuns:

Un sezlong, un hamac, mobilier de gradina, seminte si bulbi de flori, un leagan.

| ATHOS a răspuns:

Ce zici de un catel? Uita-te la mine! Crezi ca le-as placea?
Bafta!

| pwp a răspuns:

Un catelus love struck
depinde daca le plac animalele...

| tvictory68 a răspuns:

O lopata de zapada, unelte pentru gradina, pomi fructiferi, etc.

| momo a răspuns:

Un pitic de gradina (daca tot s-au mutat la curte).
Sper ca te-am ajutat. (:

| raulneamt a răspuns:

Un copacel sau niste flori sa planteze sau ceva da sa fie tipic pentru curtelaughing

| wings a răspuns:

Pai daca sunt rude apropiate. nu stiu. un filtru de cafea. o patura foarte frumoasa... 2 suporturi pentru lumanari de cristal.
sau. daca vrei ceva mai semnificativ... un cuptor cu microunde! nu te sfatuiesc sa iei seturi de pahare sau. casti ceva. ptc. asta i`a toata lumeawinking

| ella_6981 a răspuns:

Depinde de banii de care dispui
dar ceva mai simplu... un tablou, o fata de masa, un set de lenjerie de pat...tot ce poate fi folosit intr'o casa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un catel, pentru paza si protectie.

| NAdrian a răspuns:

O planta de curte