| IIIx333III a întrebat:

Am nevoie de muzica, dar vreau sa fie mai speciala. Este pentru nasii mei, care s-au mutat de curand la curte si ghinioanele nu ii lasa in pace. As vrea, daca puteti, sa imi dati muzica(fara cuvinte vulgare, urate) care sa fie pe "aceeasi lungime de unda" cu urmatoarele actiuni...Sa exprime urmatoarele:
Ca s-au mutat in Pantelimon(as vrea ceva muzica cu si despre orasul Pantelimon)
Ca nu au curent(ceva muzica, o melodie)
Ca li s-au spart casa(o melodie, doua)
Dar, ca intr-un final, sunt fericiti si au prieteni(mai multe melodii)

Funda pentru cel ce imi da melodii multe si frumoase. Mersi mult!

2 răspunsuri:
| deutza254 a răspuns:

Cam greurolling on the floor nu vad cine ti-ar darolling on the floor baftarolling on the floor