| Loriyo1234 a întrebat:

Parintii mei se cearta mai mereu. Nu mai pot cateodata ma gandesc la ce bine le e copiilor care parintii sunt divortati si nu vreau sa ma gandesc la asta..Imi vine sa plang cand ma gandesc din cauza a tata mai bea se cearta cu mama din motive banale cand eram mica tata o batea pe mama..Acum nu o mai bate dar cine stie ce ii trece prin cap nu mai potttttttttttttttttttt nu mai suport astacrying(((((( Imi e frica foarte tare..Pe tata il urasc cand se cearta cu mama ..Eu pe mama o iubesc nu vreau sa i se intample ceva rauhappy Va rog ajutati.ma dau fundahappy

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Pai daca te ajuta ai putea sa vorbesti cu diriginta sau psihologul scolii.
Crede-ma ca copiilor cu parinti divortati nu le e mai bine!
Si ce cred ca ce ai putea tu sa faci este sa le spui parintilor tai cum te simiti in legetura cu certurile lor.
Sper ca te-am ajutat happy

| Loriyo1234 explică (pentru Zoey112):

Multumesc mult pentru raspuns..Am sa incerc sa vorbesc cu psihologul scolii pentru ca avem lectii cu dansa.happy

| BL4J a răspuns (pentru Loriyo1234):

Ce ți-a spus?

| nebuniiiiccaaaaa199 a răspuns:

Spune-le si lor ca nu mai suporti vazundui certanduse si daca e poate vb cu psihologul scoli dar nu trebuie sa faci cv de genu de a fugi de acasa sa nu te gandesti!