| Stefan_Dragos_1995 a întrebat:

Peste 2 zile este ziua mamei mele si as vrea sa imi dati si mie niste idei de cadou... Apropo am 16 ani

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Cumpara-i parfumul preferat/ un ceas/ o esarfa. Pe langa cadou, cumpara-i si o floare si o felicitare in care sa-ti exprimi sentimentele pentru ea.

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

-o esarfa
-o geanta
-un lantisor sau o pereche de cercei
-un ceas
-poti sa pui o poza cu voi in rama
-o cutie de bomboane
-un bunchet de flori(alege pentru asta florile ei preferate)
-un parfum(ai grija sa-ti dai seama care-s gusturile ei)
-un set de cosmetice(daca foloseste)
Nu mai am idei. Sper ca ti-am fost de folos.

| Axys a răspuns:

Un buchet de trandafiri
o cutiuta de macheajuri
un ceas elegant de mana /asta numai daca poarta ceas de mana.
o esarfa vezi daca ea poarta si daca oin cazde poarta asa ceva vezi si cam ce culori poarta ea happy
o pereche e cercei happy sa fie cu flori la mamei cu siguranta le plac florile ...si asta cu siguranta va merge ei cum ar veni un set cu cercei cu tot cu lantisor cu floricele
un tablou cu peisajul ei preferat de oamna iarna dpinde tongue

o canita cu numele ei ori cu zodia ei pare interesant zic eu
mai vezi si tu ce i place ei happy sper ca team putut ajuta cumva happy

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Bunawinking
-O esarfa/fular
-O carte
-Un set de cercei cu bijuterii si ce se mai da
-Un ceas de mana
-O bratara/lantisor
-Un parfum
-Un buchet cu florile ei preferate
-Fa-i o felicitare
-O bluzita
-O cana cu numele ei pe
-Un tablou/daca ai talent fa-l tu
-Scrie-i o poezie
-O geaca de piele
-Niste ghetute
Cam asta ai putea sa-i iei mamei de ziua ei. Aaa da si la multi ani pentru eawinking
Fundita?

| k270799 a răspuns:

Păi, eşti băiat şi băieţii greşesc cel mai des în alegerea cadourilor pentru mame. pentru că nu ştiu exact ce vor happy Şi cel mai bine ar fi să îi cumperi un buchet mare şi frumos de flori (pentru că dacă îi iei doar flori, trebuie să arate superb). Şi foaaarte frumos împachetat, să dea o nota de eleganţă. :3 cred că tatăl tău o să îi ia ceas sau eşarfă sau ceva -,-. Că eşti copil şi nu cred că îţi permiţi. până la urmă nu se cumpără orice ceas la 20 de lei că nu te duci la ziua unui prieten. :3