| StartingANewLife a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa-i iau mamei mele de ziua ei. as vrea sa fie ceva dragut dar nu foarte scump. sau poate ceva practic. imi dati voi niste idei? :* funda pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| natashacrown a răspuns:

Ii poti desena ceva. iei o rama ( 4 lei) sau sa te uiti peste niste siteuri de handmade.sau un parfum. mamei nu ii trebuie nu stiu ce. e mama! o sa se bucure de orice ii vei da happy se va bucura mai mult daca ii vei da ceva facut de tine happy

5 răspunsuri:
| Azeℓℓe a răspuns:

Poti sa ii iei un set de parfum. Eu asa ii mai iau mamei :d

Acum parerea ta. Oricum orice cadou ii vei lua mamei tale o sa.i placa.

Sau poti sa ii iei o esarfa daca poarta. Cercei. o bratara.un colier poate.

Sunt si posete foarte dragutse la MINI PRIX si nu foarte scumpe.
Sper ca am putut sa te ajut cat de cat :p

Funda?:d

| s8tan a răspuns:

De-a lugul timpului am inavatat ca mama mea ura cadourile pentru casa (gen vesela sau tigai sau aparate electrocasnize) si iubea cadourile personale. Deaceea mereu ii dau cadou un voucher de la un magazin de cosmetice/imbracaminte/accesorii. Astfel va putea singura sa isi aleag produsele dorite, achitate deja de voucherul achizitionat de mine. Sper sa te ajute.

| membru_7364 a răspuns:

Iai ma un inel de aur laughing

| membru_7364 a răspuns:

Mane iai un inel de aur

| mirelutza_2849 a răspuns:

Dupa parerea mea ar bucura-o mult daca ai face ceva cu mana ta de ex. o diploma pentru cea mai buna mama sau o alta calitate de a ei