| Aberdeen a întrebat:

Stiu ca mai este pana la 1 sau 8 martie, insa as vrea sa fiu asigurata de acum happy.Va rog sa imi spuneti cateva idei pentru ce as putea sa ii iau mamei.m-am gandit deja la unele lucruri, insa vreau sa aud mai multe pareri. multumesc anticipat big grin

19 răspunsuri:
| ghinionistul112 a răspuns:

In primul rand sa-i oferi dragostea de fiica, un album cu ea si cu tine cum v-ati legat relatia mama-fiica si un dar care este mult mai valoros decat toate cadourile care se numeste IUBIREA NECONDITIONATA!

| Aberdeen explică (pentru ghinionistul112):

Sunt de acord.iti multumesc foarte mult pentru idee.intodeauna mi-a placut sa fiu originala, mai ales ca este vorba de mama mea happy

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i de 1 martie un martisor deosebit si o felicitare in care sa-i spui cat de mult o iubesti si sa-i urez o primavara frumoasa si fericita si de 8 martie un buchet de 3 trandafiri albi sau roz sua un buchet din florile ei preferate(ale mamei si ale mele sunt trandafirii). Pe langa acestea, cumpara-i o data un parfum fin, eventual preferatul ei, si de cealalta data o bijuterie deosebita(un colier de perle, o percehe de cercei sau o bratra din aur sau argint, o brosa deosebita cu pietre pretioase etc). Primavraa fericita tie si mamei tale!

| Aberdeen explică (pentru Euletitia):

Iti multumesc.o primavara fericita iti doresc happy

| ghinionistul112 a răspuns (pentru Aberdeen):

Si eu iti multumesc ca ti-am fost de folos... apropoo, de unde esti si cum te cheama? eu sunt catalin si am 24 de ani si sunt din Siret jud Suceava

| Aberdeen explică (pentru ghinionistul112):

Nu cred ca ti-ar fi de folos informatii despre mine.chiar nu cred ca te-ar ajuta cu ceva.dar ca sa ai idee eu am 13 ani.

| malina1111 a răspuns:

O floare, o feliciare,o haina,un set de parfum sau machiaje,Un costum,ceva pentru apartament,un film,un ursulet care zice i love,ceva creeat de tine (inspirat)! un martisor,un cantec,un spectacol,un pupic o cana, ceva electronic, o imbratisare, o petrecere, curatenie mare in camera, o cina romantica cu tatal tau (etc) gasesti pe net funda?

| Aberdeen explică (pentru malina1111):

Multumesc. happy insa, sa stii ca nici nu-mi trece prin cap sa "caut pe net".m-am gandit sa intreb persoane si sa aud pareri cu cel putin o idee. oricum intentia conteazawinking

| malina1111 a răspuns:

Cine merita funda>?☻

| Aberdeen explică (pentru malina1111):

Asta am sa hotarasc eu, cand consider ca este momentul(avand in vedere ca este o intrebare recenta, inca mai este destul timp pana sa mai aud pareri). CONSIDERI CA RASPUNSUL TAU ESTE CEL CASTIGATOR? happy (nu interpreta gresit, doar te intreb-sinceritate-)winking

| malina1111 a răspuns (pentru Aberdeen):

Ok!♥

| malina1111 a răspuns:

SUCCES╱╱┏╮╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╱┃┃╱╱╱┳╱┓┳╭┫┳┓╱
▉━╯┗━╮╱┃╱┃┣┻╮┣╱╱
▉┈┈┈┈┃╱┻┛┛┻╱┻┻┛╱
▉╮┈┈┈┃╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱
╱╰━━━╯╱╱╱╱╱╱╱

| iulia5723 a răspuns:

Parerea mea este sa ii cumperi un buchet de flori, si sa ii scrii un biletel in care sa descrii cat de mult o iubesti ♥.happy nimickk! Nu ar faceo mai fericita decat asta happy Funda?

| Aberdeen explică (pentru iulia5723):

Multumesc pentru raspuns. happy

| Andralove567 a răspuns:

Pai gandeste-te ce ii place cel mai mult adica noi nu putem stii ce ii place mamei tale. Eu cred ca florile si inca 1 lucru este de ajunsbig grin Dar acum tu trebuie sa decizi

| Aberdeen explică (pentru Andralove567):

Multumesc.cred ca ai dreptate, insa mai aud pareri happy

| Imperfectboy98 a răspuns:

Eu i-am facut o felictare...cred ca ar fi mai impresionata daca i-ai oferi ceva facut de tine... sa vada ca o iuubesti indeajuns de mult incat sai faci tu singura ceva.

| Aberdeen explică (pentru Imperfectboy98):

Multumesc foarte mult pentru idee big grin