| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tuturor! Nu vreau sa ma plang sau ceva de genu dar am si eu o problema, aceeasi problema cu singuratatea. Am cunoscut o fata pe Facebook acum 2 saptamani si de atunci pana mai ieri vorbeam prin mesaje pe tel sau la telefon, pe chat pe Facebook, am vorbit, ne-am cunoscut si am stabilit de comun acord sa ne vedem, a zis ok, mi-a dat de inteles ca vrea si ii surade ideea de a ne vedea, e draguta fata dar problema e ca m-a facut sa ma atasez de ea si acum sufar deoarece azi mi-a dat bloc fara niciun motiv, nu stiu ce e in capul ei, de ce mi-a facut asta, de ce si-a batut joc de mine in halul asta? Fetelor, voi ati proceda la fel ca domnisoara pe care am cunoscut-o pe nume Valentina?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe sant proaste, mie una mi-a dat nr ei sa o sun ca sa ne vedem in oras si cand o sun nu raspunde. Dupa cateva zile imi da un bip vai si amar de ea, nu le cauta pentru ca nu are rost eu m-am chinuit destul si nu am gasit deloc iar acum am ura pe ele https://www.youtube.com/watch?v=o3t6BBML3u4 aici intelegi mai bine cum sant ele in ziua de azi

| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca ai suparat-o cu ceva sau are/avea/si-a facut un iubit si vrea cumva sa se rupa de tine. Nu stiu, mi-e imposibil sa-i inteleg comportamentul.
Eu una n-as face asa ceva, daca ii arat unui baiat ca sunt interesata de el, chiar sunt si nu i-as da block decat daca m-ar supara cu ceva sau as afla ceva chiar groaznic despre el desi de obicei as incerca sa vorbesc inainte.
Incearca sa dai de ea cumva si sa aflii ce s-a intamplat, nu stiu. Daca nu vrea sa-ti zica orice ai face, las-o in plata ei. laughing

| RAY a răspuns:

Fata nu te place simplu, te comporti ca un obsedat disperat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Okay...'the hell I just read?!
Daca pana acum cand am stabilit, de comun acord, cu cineva intalnit pe internet sa ne vedem, am facut-o... fara "ia stai asa sau hai sa ne mai gandim".
Hartuire, teama de unknown? This is fu*king bullshit.
Alegeati si voi o locatie populata, in miezul zilei, astfel n-o tarai de vreun picior pana la tine in caverna nici daca voiai.
Nu spun ca e vina ta, sau a ei.Aici nu ma bag la interpretari, tu stii mai bine.
Dar exagerezi, rau.In ce univers te atasezi de un om in nici cincisprezece zile in care ati conversat numai in mod indirect, niciodata f2f?

"de ce si-a batut joc de mine in halul asta?" - oh, you drama queenbatting eyelashes.

| Black13LoL a răspuns:

Depinde, ce varsta este pentru ca daca este sub 18 poate fi influentata de parinti, pentru ca s-au intamplat multe cazuri de hartuiri online la fel si daca este +18 putea sa se gandeasca ca totul este o minciuna si poate o sa-i faci rau. Relatiile online nu sunt sigure.

| anonim_4396 explică (pentru Black13LoL):

Are 20 si eu 21

| Black13LoL a răspuns (pentru anonim_4396):

In orice caz poate fi influentata de aceasta stire despre Hartuirile online sau poate are pe cineva in viata reala care a aparut dintr-o data. Nu se stie, cu toate astea imi pare rau sa aud ce s-a intamplat si iti recomand sa nu te lasi batut sunt multe altele si sigur o sa-ti gasesti jumatatea.

| Davido41 a răspuns:

Stiu cum e... Si mie mi s-a întâmplat.