| IonelaMariaaa a întrebat:

FUNDITA! sad
Totul e perfect intre noi! Ne intelgem, este genul de baiat cumsecade, chiar ne placem.Tot vrea sa ne intalnim, ieri aveam ocazia, dar eu am dormit si n-am vazut mesajul, bun nicio problema, totul perfect intre noi, chestii dragute, am vorbit la telefon o ora, apoi prin mesaje. Ne mai vedeam prin oras intamplator, dar nimic. Si a intrat pe mine recent, s-a tot rugat de mine sa ne vedem, am acceptat, am hotarat aseara a ne vedem in seara asta, dar n-am stabilit cum, unde...Iar acum nici nu ma cauta, nici mesaj, nici nu ma suna, nici pe facebook nu-mi scrie desi e online. Ce se intampla? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, cauta-l tu

| Blackrose101 a răspuns:

Eu cred ca i s.a parut ca nu vrei sa il vezi si de aceea acum este suparat pe tine.Ai putea sa il rogi sa va intalniti undeva si sa vorbiti despre chestiile care s.au intamplat in ultima vreme.

| Dracarys77 a răspuns:

In primul rand, nu mai fi asa de disperata, intr-o relatie mai sunt si momente de tacere, eu zic sa-l suni si sa va intalniti pe undeva, normmal pre-stabilit si daca el iti spune pe unde ar vrea du-te!

| IonelaMariaaa explică (pentru Dracarys77):

I-am trimis sms. Nu-mi raspunde. straight face