| Mihaella111 a întrebat:

Buna tuturor... sunt indragostita nebuneste de un fost iubit de al meu care in prezent este cu o alta fata... mam găsit cu el iam spus ceea ce simt pentru el dar nu e de ajuns cred ca nu mai are încredere in mine neam despărţit acum 2 ani... imi puteti spune o modalitate prin care sa ii pot dovedi ca il iubesc si ca mam schimbat?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Prima regula: stai departe de el atata timp cat e intr-o alta relatie, evita-l si fa in asa fel incat sa nu te simta in preajma. Nimeni nu are incredere intr-o femeie care incearca sa distruga o relatie. daca afli ca relatia lui s-a terminat, evita-l in continuare in jur de 6-8 luni (pana isi revine putin) si apoi incearca din nu sa discuti cu el si sa ii arati ac esti o femeie schimbata in care merita sa aiba incredere.

1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

Lasa-l in pace. Daca era singur era altceva, dar acum e intr-o alta relatie si nu trebuie sa intervii. La fel ai fi simtit si tu daca in perioada cand erai cu el l-ar fi contactat vreo fosta prietena implorandu-l s-o ierte si sa se desparta de tine ca sa se impace cu ea.
Stiu ca e greu, dar incearca sa mergi mai departe... We've all been there at a time.