| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog cum ii pot dovedi unei fete ca o iubesc foarte mult? Eu am facut tot ce am stiut da cred ca nu e d ajuns!
Va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te-ai gandit ca poate incerci prea mult? o sa ajunga sa creada ca esti disperat si atunci o sa-ti pierzi orice sansa.nu trebui sa-i dovedesti nimic, trebuie doar sa-i castigi increderea, vorbeste cu ea zi de zi si incearca sa te apropii de ea cat mai mult si dupa sa o inviti simplu in oras... vezi nu-i greu deloc

3 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Spune-i cat poti de sincer "te iubesc" nu trebuie neaparat sa ii dovedesti. Daca asta cere ea incearca cu o cina romantica.Ar fi foarte placut

| JoJo a răspuns:

Pune-i un trandafir rosu pe banca (sau un buchet daca iti permiti) si un biletel cu "Te iubesc!" si poate mergehee hee
Florile impresioneaza fetele, cel putin pe mine dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

GRESIT trebuie sa ii dovedesti ceva si aceea este iubirea(daca cu adevarat este)... in cuvinte nimeni nu poate descrie cu adevarat IUBIREA.Pt a dovedi acest lucru trebuie sa faci ce crezi tu ca este potrivit pentru tine si pentru ea in acel moment sa incercati sa petreceti clipe de neuitat impreuna. Sfat daca o sufoci zi de zi pentru a te apropia de ea nu va mai fi iubire va fi pretenie si este o alta poveste happy BFT.