| whynot2405 a întrebat:

Buna
Vreau sa ii iau un cadou simbolic prietenei mele...as vrea sa iau ceva brelocuri in forma de inima, dar simple cu magnet, unul pentru mine si unul pentru ea, sau mi-ar placea sa gasesc ceva huse pentru telefon, dar tot asa, sa se completeze una pe alta (amandoi avem Samsung galaxy s3) nu as vrea ceva foarte scump happy
As avea nevoie de ceva link-uri
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| A7n7d7r7a a răspuns:

Exista un site special de pe care poti comanda huse pentru telefon Tatoo sau cv de genul, nu imi amintesc exact. Poti trimite o poza cu voi sau o imagine care sa reprezinte relatia voastra si sa specifici exact cum vrei sa arate. Daca nu gasesti site-ul, am alta idee: poti cumpara 2 coliere simple cu medalioane in forma de jumatati de inimioare care sa formeze una singura. Pe medalioane poti scrie si cv pe spate ca o dedicatie, asta la un magazin special pentru cadouri.

1 răspuns:
| nrc1122 a răspuns:

Uite aici huse, capace si bumpere: http://www.fangsm.ro/accesorii