| Ruxuletz a întrebat:

Vreti sa imi spune-ti si mie cateva subiecte de discutie cu iubitul? va rog frumos...

Multumesc, anticipat!

4 răspunsuri:
| LOVE_3743 a răspuns:

Despre voi doi!

| Ruxuletz explică:

Spuneti**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh frate subiecte? cauta pe net sau pune pe unu sa ti trimita mesaje pe tel tu le citesti si discuti cu prietenu
o stai asta era dintr-o reclama.
orice subiect ti-as da se ca epuiza;
hey daca anveti ce discuta atunci sarutati-va
" spune-ti"? ( o vad pe bunica cum isi da cu tigaia in cap bang bang boom; vai frate)

| Robynetzz a răspuns:

Pai sa incepem...cam ce varsta aveti?-daca ai intre 17-18 ani...atunci ar fi bine sa vorbiti despre planuri de viata. Daca sunteti intr-o relatie seriaoasa.si vreti sa dureze.Sa va cunoasteti fiecare detaliu din personalitatea voastra! Astept un raspuns daca ti-a fost de folos subiectu care ti-am zis.O seara placuta in continuare! Noapte buna.