| Pikachu12345 a întrebat:

ziua de nastere a mamei mele este in curand. Si as vrea sa o surprind... Adica, ceva gen un mic-dejun special sau un cadou...

Răspuns Câştigător
| antohianda a răspuns:

Da,poti sa-i faci un mic-dejun mai frumos, in pat, cu o revista, un suc sau un ceai ...Ca si cadou, o sedinta la coafor, o noua manichiura, un buchet de flori, un set de accesorii.Alege ce vrei tu din aceasta lista.La multi ani mamei tale!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

O prajitura buna, un tort, o sedinta de infrumusetare, bijuterii, flori si...cuvinte frumoase.