| anaros a întrebat:

Ce as putea sa-i fac cadou mamei mele de ziua ei de nastere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemple de cadouri: un buchet cu flori, o petrecere surpriza si inimioare milka

16 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Cv original

daniela
| daniela a răspuns:

Un buchet imens de flori alaturi de cei mai dulci pupici din lume. Eu am primit de la fata mea o cana de cafea cu o poza cu noi doua (una din pozele pe care eu le iubesc cel mai mult) si sunt tare mandra de cadoul primit.

| Pho3nix a răspuns:

Un nepot. (glumesc)

Intereseaza-te ce isi doreste ea mult si apoi vei vedea ce sa-i cumperi.

| Puiutz a răspuns:

Ceao:*. mamele se bucura foarte mult daca sunt iubite de fiicele/fii lor. ai putea sa faci o poza cu toata familia. sau o poza de mai demult. si sa o pui faci mai pare. acolo la studiou` de poze.se poate credbig grin. si sa o pui frumos intr-o rama:X. si ce frumos ar fi.
sau thinking sa ii cumperi ceva micut si dragut. un bibelou. sau o vaza pentru flori. lucruri de genu`:d.
sau daca ii place foarte mult sa faca ceva. faceti impreuna. pregatesti ca pe o supriza:d.

vezi tu. oricum precis se va bucurahappy...
sper ca te-am putut ajuta.
te pup:*

| andrushk50 a răspuns (pentru Puiutz):

Si eu cred ca acesta este cel mai bun raspuns!

| Puiutz a răspuns:

Sa o faci mai mare **. scuze imi era cam somnblushing.laughing)

| maxQ a răspuns:

Un buchet de flori, Un articol de imbracaminte pe gustul ei, un lantiosr, o bratara, perne din acelea in forma de inima pe care poti scrie ce vrei, Si cel mai important sa o iubesti

| sabyna_6645 a răspuns:

Pai eu i-am facut cadou o masina (ford fiesta)dar daca vrei sa ii faci asta iti trebuie economii de cel putin 5 ani ca mine.si un buchet de 19 trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii faci cea mai mare surpriza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helppppppppp mai sunt 2 zile si n-am bani nici tata decat 10 lei si ce sa-i fac de ziua eiiiiiiiiiiiiiii i-am facut o felicitare dar in rest nema help myyyyyyyyy

| antonia00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am 11 ani si am doar 2 milioane si nu stiu ce sa-i iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bratara s-au o poza la toata familia si s-o scoti mare si iei o rama si eu dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O bluza

| Selagea_Alexandra_1995 a răspuns:

O pereche de cercei

| alexada a răspuns:

Buna. eu de obicei ii cumparam mamei un set de parfum si 3 trandafiri... dar anul trecut am hotarat sa schim ceva si i-am cumparat un ghiveci de flori si o felicitare e mai bine asa, mama mai are floarea de la mine:X

| Varga_Mario_1996 a răspuns:

Ceva an forma de inimioara