| PoeTuL05 a întrebat:

Buna ziua TPU.
Cine doreste sa imi fie sponsor (de dependenta)? Caut o persoana intelegatoare, motivanta, experimentata, de preferat 30+ ani, care sa nu ma judece pentru ceea ce ma bantuie. Vreau sa scap de aceasta dependenta dar nu pot singur... si simt nevoia sa ma confesez cuiva pe care nu il cunosc.
As aprecia foarte mult ajutorul. Multumesc TPU

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am o experienta destul de mare cu "probleme" si rezolvarea lor.
Nu-ti promit nimic, scrie-mi in privat.

| PoeTuL05 explică (pentru Bula):

Ti-am lasat mesaj, astept raspuns. Multumesc.

| WaterDrop a răspuns:

Da`i bataie, dar sa stii ca accept doar dependente iesite din normal, cu grad mare de risc sau extrem de depravate. Daca este ceva banal nu da importanta mesajului meu.

| mihaicelsfant a răspuns:

Tusica mea are 34happy daca vrei lasa skype si i te recomandtongue

Răspuns utilizator avertizat