| olihateschool a întrebat:

Cam cit costa un yorkshire terrier?

5 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Peste 200 de euro

| FulgerMQ a răspuns:

De la 150 euro la 250. Funda?

| Lia09 a răspuns:

Multisor. Depinde de unde vrei sa-l cumperi. In general la un magazin de animale, ajunge mai mult decat de la cineva care creste acasa si ii vinde. Oricum, in jur de cateva sute de lei. Eu am vrut acum cateva luni si imi cerea cineva in jur de 400 lei.

| Astamica123 a răspuns:

Pai depinde, daca il cumperi de la un pet shop poate ajunge si la 400 de eura, dar daca il cumperi dintr-o crescatorie poate fi si de la 300 de lei happy

| Girl72 a răspuns:

Dacă e rasă pură, nu are cum să coste mai puţin de 200 euro!
Şi eu mi-am luat zilele astea un pui din rasa asta şi am dat pe el 200 euro, 100% rasă pură happy