| fame a întrebat:

Cam cat costa un Yorkshire Terrier? happy

8 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Mai ieftin de 300 de euro nu gasesti. O vecina si-a luat unul din Istanbul si a dat 3000 de euro pe el. cand am auzit mi-a venit rau... Deci, vezi si tu, preturile variaza.

NOname
| NOname a răspuns:

Depinde de parintii lui, daca sunt campioni sau nu. In general pretul lui variaza in jurul sumei de 350 de euro thumbs up, dar in unele cazuri poate ajunge si pana la 1000 de euro. thinking

| ed23tm a răspuns:

Cam 10 milioane depinde ce varsta are.

| Alexandra. a răspuns:

800-900 lei.Depinde de la cine cumperi...

| BoomBoomToxic a răspuns:

Eu am gasit site cu yorkshire terrier toy la 100 euro pana la 400 euro dar din pacate le-am sters era ceva de gen cumparaturi de la a-z

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

In jur de 200-250-300 euro... Daca vrei iti pot spune niste canise de unde iti poti cumpara. ( si eu mi-am cumparat un shih`tzu si este sanatos nu are problemehappy la un pret accesibilhappy daca doresti tr un mesaj pe privathappy

| xAndro a răspuns:

500 euro big grin si-a cumparat verisoara mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 150-350 euro.