| anonim_4396 a întrebat:

Care este sarbatoarea voastra preferata?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Craciunullove strucklove struck

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Craciunul ...si stiu ca nu poate fi numita o "sarbatoare" in toata regula, dar pentru mine este cea mai frumoasa sarbatoare din lume 19 feb. ziua de nastere a printesei mele! anul ce vine va implinii 4 anisorii :X:X:X sa ii dea Dumnezeu sanatate! este ziua cand am primit cel mai frumos dar de la Dumnezeu...cand am fost atat de fericita cum nu am fost niciodata.

| Klara a răspuns:

Hanukkah, ma! laughing

| alecs871 a răspuns:

Sambata mortilor devil

| Independent a răspuns:

Craciunul big grin

| Iustina17 a răspuns:

Craciunullove struck love struck

| Rosalie_9695 a răspuns:

Craciunul datorita colindelor si zapezii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Craciunul este sarbatoarea mea de suflet, cu bradutul impodobit, colindele copilasilor, cu turtele cu julfa si mai ales cu fulgii de nea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarbatoare preferata este anul nou, imi place deoareca la aceasta sarbatoare sunt toti membrii de familie acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Anul Nou

| T30D0RA a răspuns:

Craciunul. Pur si simplu ador Craciunul, sa imbodobesc bradul, sa ma uit pe fereastra cum ninge, sa ascult colindatorii, sa mananc prajiturele impreuna cu cei dragi.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Duminicabig grinlaughing daca e o sarbatoare..craciunul,si ''sambata M'' a fost foarte tare anul acesta!

| ashley24tisdale a răspuns:

Craciunul :X:X:X