| infires a întrebat:

Care este sarbatoarea voastră preferată? De ce?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Craciunul, pentru ca imi aminteste de copilarie: de vremurile cand mergeam la colindat, de cadouri, de mirosul de cozonac si prajituri proaspat scoase de la cuptor, de troienele de zapada pe care ne cataram si ne prefaceam ca suntem intr-o fortareata, de urcusul si coborasul de la sanius, de bucurie. Craciunul imi aminteste de perioada in care am fost cu adevarat fericit.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ziua mea 1 aprilie cade fix cand e ziua inocentului si ma bucur ca imbatranesc.

| Graphee a răspuns:

- Cu siguranţă, Crăciunul. Cred că este cea mai frumoasă sărbătoare. Ninge, familia este împreună, colindătorii care vin şi îmi aduc aminte de copilărie, dar cel mai important aspect al Crăciunului, este Naşterea Domnului.

Numai bine.

| baru a răspuns:

Sall. Unde este de castigat, hop si eu. Craciunul. Liber, cadouri, distractie. Totul este frumos. Pa!

| blueangel99 a răspuns:

Crăciunul.
Probabil că te-ai aştepta să zic: "pentru că vine Moş Crăciun cu sacul de cadouri >big grin
Ei bine, nu e aşa. Mie îmi place din punct de vedere religios. În plus, e iarnă şi vacanţă. love struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Craciunul pentru ca lumea e mai buna si se creeaza o atmosfera de vislove struck
Craciun fericit!
Pa, pa!