| farsa a întrebat:

Care sunt replicile cele mai folosite de tine cand te inerveveaza cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ex cand arunca cu porecle cineva:sa-i sugi uh p.a?
sa i-o manci uh la ?
sau simple:cand ajungi si uh la nivelul mah sa vii sa vb d la egal la egal.cand eu fumam din astea uh umblai pe sub pat in picioare.asta-i veche sa te f.t(trag) intr-o ureche,zi una noua sa te f.t(trag) intr-aman2.esti plin de smecherii cat un WC(buda,depinde care suna mai bine dupa voi) de hartii.trebuie sa anunt politia,esti acuzat de port ilegal de frumusete.VOI RADETI DE MINE CA SUNT DIFERIT,EU RAD DE VOI CA SUNTETI TOTI LA FEL.hahaha

53 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"hai suna'ma pe fix" saw hay tacy ca te daramlaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt proasta facuta de tine, dar tu esti proasta facuta de mama natura! asta spun eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru. tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU te uiti la tine ce fata de bocanc tarsait ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un BINE, ironic laughing sau 'altceva mai ai?' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati un bosket si pierdete laughing...sau cumparati o maimuta sa-ti fie cel mai bun pr...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia nu are limite si atinge multi oameni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buze cu breton. frana la muci, a treia spranceana (Daca are mustata) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mha si bate-ti coasa

| Laura_5858 a răspuns:

'Jet!'
'Pleaca ma de-aicia, jneb00n?'
'Inainte sa vorbesti cu mine, citeste manualul de utilizare al gurii, merci pa.'
'CE OM!'
'MRRRRRRRRRRR'

| adytzusiatat a răspuns:

Pai... du-te bah si impusca-te d prost jegos! sau una smekera : vedeatas mort si putrezit in soare, sa stii ca pot ca eu-s nemuritor iar tu esti muritoare ( da pe un ton din ala de evil) laughing

| Abb a răspuns:

Fleosc!laughing

| Silvia78 a răspuns:

1.Esti mai prost decat prevede legea.
2. Daca ma cobor la nivelul tau ajung in pamant.
3.Esti asa amuzant de la un timp c fac pe mine de ras.
4.De ce imi bat capul cu unu' care nu stie sa numere.

| pelu a răspuns:

Te` arunc in cap sau iti fac procedeu

| bossu1175 a răspuns:

Du-te dracul eu nu imi imaginez ca ma *** eu ma *** laughing

| bossu1175 a răspuns:

Daten rasa matiilaughing

| cami13 a răspuns:

Simplu si la obiect : du-te ma in *** mea, fu**i mortii ma-tii, Marsh in *** mea de aici, copil facut pentru alocatie nascut prematur... depinde de cum ma enerveazawinking tongue

| euTímea a răspuns:

1 deja o dai pe naspalaughing 2 ai luat`o rau pe ulei 3 daca si tu esti inreg la minte... mama e inca virgina laughing

| Ivonne02 a răspuns:

Pai sunt mai multe "Baa ma vezi? Te credd ma crezi? te aud m'asculti? Esti praf" sau "Daca iti dau una se epuizeaza stocu' la reanimare cu tine" sau "In gatuu mati e comunist verbal..fara..autorizatie..privata"..sau "Nu ma pun la mintea ta de prost ca ma bati su experienta mars in mortii matii" sau "Off Doamne altu' care a baut spirt."..sauu "Sezii bland.ia'ti familia si du'te'n gatii mati" mai multe.laughing

| Ligia_5960 a răspuns:

De exemplu : wow ai niste picioare minunate sa vedem cum se misca

| kryptia a răspuns:

,, Ma rog",,, Trebuie sa merg in banca ca se suna ",,, Trebuie sa fac ceva "Am o treaba de facut, sau sa incheiem discutia

| spike0924 a răspuns:

Da`r`ar dumnezeu sa ramai fara maini si fara picioare, sa mergi in limba... cacamash in drumu` tau. rolling on the floor

| saulica a răspuns:

Vorbeste intr-o punga ca te aud mai incolo