| BiDiCaMiHeElA a întrebat:

Ce ai schimba la tine si, de ce?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
oare se poate? ori ramanem la statutul de visare...
nu vreau sa schimb nimic pentru ca l-as supara pe bunul Dumnezeu, gandesc ca tot ce am, ce trag e piatra de incercare pentru mine, iar daca as vrea totusi sa schimb ceva, cred ca as vrea sa fiu mult mai indiferenta sa nu mai pun totul la suflet, sa am mai multa grija de mine, de sanatatea mea, dar din pacate realitatea e cu totul alta si nu pot schimba nimic, doar ca acum sunt mult mai atenta cu mine, dar e tarziu sa remediez starea sanatatii mele, doar sa o supraveghez sa imi fie bine cat va dori bunul Dumnezeu!
O seara bunahappy

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mi-aș dori să am mai multă răbdare și să fiu ceva mai calmă.
Dar tu? happy

O zi frumoasă!

| mihaela0205 a răspuns:

Mi-as dori sa nu mai fiu atat de timida sad

| zurick a răspuns:

As schimba setea mea de ura!

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Fizic mi-aş schimba picioarele pentru că nu-s sexy.
Dar în rest mi-aş schimba şi eu stilul de viaţă, din acelaşi motiv ca Erica33.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu știu ce aș schimba la mine. Sunt o persoană cu caracter, cu o gândire bine structurată, calm, harnic, etc. Momentan nu aș vrea să schimb nimic la mine. Tu ce ai vrea să schimbi la tine? O zi buna!

| BiDiCaMiHeElA explică (pentru anonim_4396):

Eu as vrea sa schim cel mai mult "Acul de la cantar"...As vrea sa arate mai putin happy ...As mai vrea sa nu mai fiu asa timida!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa ma organizez mai bine, pentru ca nu-mi ramane timp de nimic!

| Sadop a răspuns:

As vrea sa scap de timiditate.
Uneori iti aduce doar neplaceri.
Bafta!

| SelenaMe a răspuns:

Eu as schimba neincrederea in mine cu increderea in mine

| 21Ratio a răspuns:

Sunt prea timida. sad

| Erica33 a răspuns:

As schimba stilul de viata! E cam nesanatos@_@!

| MadyHas a răspuns:

Aspectul fizic.nu sunt multumita de cum arat sadsadsad