| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai schimba la tine?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Buna.Iti spun eu ce as schimba la mine:
NIMIC! Noi suntem unici si chiar si daca avem defecte sau calitati sau probleme fizice. Exista defecte pe care le putem stapani si defecte pe care nu le putem controla din cauza vointei noastre.
Putem fi superiori defectelor mentale, morale/fizice cu ajutorul unei vointe puternice si hotararii.
De ce sa ne schimbam defectele? Acestea mai au si parti bune.De exemplu daca esti tupeist, spui adevarul gol golut despre o persoana sau despre ce te deranjeaza, si desigur acest lucru ii spui acelei persoane direct in fata.
Intelegeti ce vreau sa spun?"NU va schimbati(moral/personalitate). Sunteti unici asa cum v-a facut Dumnezeu"!

141 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic, am învățat să mă accept așa cum sunt!
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Aş schimba o mulţime de lucruri, nu ştiu ce rost are să le mai scriu pe toate. Dar, pentru început, aş vrea să fiu mai curajoasă, mai hotărâtă.
O seară frumoasă!

| AndreeaRox a răspuns:

Nimic!

| măcheamăăăî a răspuns:

Parul,mi-ar placea sa fiu mai putin speriosa, putin mai inalta si mai sunt dar atatea imi vin acum in minte.

| Holocaust a răspuns:

In primul rand as vrea sa invat sa ma exteriorizez.
...si probabil restul vor veni de la sine.

| Doηηa a răspuns:

Nimic.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

TOTUL! (fizic)

| Purgatoriu a răspuns:

As vrea sa fiu mai sociabila, sa nu ma mai ingrijorez aiurea si sa fiu mai putin stresata. Si mai grassa.

| DenisIonut01 a răspuns:

Sensibilitatea

| MrSpooky a răspuns:

Foarte multe...

| cristinna23 a răspuns:

As vrea sa fiu mai sigura pe mine.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Mi-as schimba frica cu incredere!

| xBlackDreamx a răspuns:

Nasul, sa fie putin mai mic, dantura(am niste dinti strambi.), increderea prea orbeste, timiditatea.

| mennenspeed a răspuns:

Daca as fi mai mic, undev pe la 10 ani multe, corpul, as invata mai mult ca sa fiu inteligent, as fi sociabil, sunt multe de schimbat!

| alexandra2222 a răspuns:

Eu as schimba la mine doar greutatea big grin.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nimic.

| Duucu a răspuns:

Ambiția.Vreau una mai "rezistentă"

| Crucified a răspuns:

Înălţimea. Nu ştiu dacă mai am şanse să cresc. Cred că am trecut de pubertate fizică, că eu oricum mă consider imatură psihic. Am avut pubertate precoce ( laughing ). Din câte am auzit, creşterea înălţimii încetează mai devreme dacă ai pubertate precoce.
Am 1.58 şi 13 ani. Şi cică e bine. Dar par pitică. Mă simt puţin frustrată.

| drogh a răspuns:

As schimba la mine uneori comportamentul. Nu il mai suport! Uneori incerc sa ma abtin sa fac unele lucruri, dar in zadar.

| drogh a răspuns:

As schimba tot ce mi se pare nepotrivit. Eu una ma multumesc cu ceea ce sunt si unele parti negative le-as mai rotunji pentru a fi cat de cat normale. Insa, as vrea sa imi imbunatatesc si creierul cu mai multe informatii pentru a ajunge ca Einstein.

| Rakanishuu a răspuns:

Tenul, felul de a gandi si familia.

| LegionarulRoman a răspuns:

Multe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha sincer si eu as vrea asta dar la persoana ta se refera!

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu as schimba masina tongue.

| LiviuAlexoiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sad to hear... v.v

| Hurricane20000 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| DJohnny a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai face asta, oricum ar fi ea, crede-ma straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasul, mi-as dori sa fiu mai putin lenes, sa fiu mai inteligent, sa am mai multi bani, mai mult noroc, mai multa dragoste, mai multa putere, mai multe pile. Doresc cam multe..stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felul de a gandi! Adica sa am mai multa incredere in mine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Familia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NIMIC! laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sosetele, pentru ca put laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca imi pasa prea mult.