| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa dau probe la o echipa de fotbal eu am jucat la ariesul turda11ani ca si portar va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Sa te inescrii la o echipa de fobal(daca nu mai esti inscris) si acolo o sa dai probele, daca te referi sa ajungi u la o echipa dintr'o divizie superioara asta doar antrenoru poate(prin cunostintele lui) sau daca cineva te vede ca intr-adevar meriti! bafta

| vilmaristul a răspuns:

In primul rand:ai un impresar?
daca nu cauta, si apoi mergi cu el
te va costa ceva dar, daca esti foarte bun poate ai ceva sansa